Skip to content

Evde çevrimiçi güvenlik

Evde çevrimiçi güvenlikte daha fazlası

Hemen yardıma ihtiyacınız varsa

Kimlik bilgileri hırsızlığı ya da uygunsuz temas gibi sorunlar konusunda acil destek için, size yardımcı olacak kaynaklarımız mevcuttur.
 

Bizimle konuşun!
Aradığınız şeyi bulamıyor musunuz? Bir sorunuz ya da yorumunuz mu var? Sizi dinlemek bizi memnun eder.

Ve kazanan...

2011 “What’s Your Story?” video yarışmasında Büyük Ödülü “Where Are You?” adlı video kazandı.

İnternet kendi güvenliğinizden ya da kişisel bilgilerinizin güvenliğinden endişelenmeden konuşabileceğiniz, bilgi edinebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz ya da paylaşımda bulunabileceğiniz bir yer olmalıdır. Ayrıca iyi bir dijital vatandaş olmak ve çevrimiçi nasıl etkileşimde bulunduğunuz konusunda sorumluluk bilinci içerisinde kararlar almak da istersiniz. Bu nedenle, neyi, kiminle paylaştığınız konusunda olduğunuz kadar, nasıl davrandığınız konusunda da akıllıca davranmanız gerekir.

6 büyük çevrimiçi sorun

Büyük olasılıkla, ailenizin çevrimiçi güvenliği - kimlik bilgileri hırsızlığı, sosyal ağlarda gizlilik, bilgisayar güvenliği ya da çocuklarınız için uygunsuz olabilecek çevrimiçi içerik - konusunda kaygılarınız vardır.
 

Nasıl güvende kalabileceğiniz ve çevrimiçi olarak nasıl sorumluluk bilinci içerisinde hareket edebileceğiniz konusunda önemli haberlerimiz var.

Daha fazla bilgi edinin

Çocukların çevrimiçi güvenliği ve sorumluluğu

Çocuklarınız bilgisayar ve cep telefonu kullanarak büyüdü ve bu aletlerle ilgili her şeyi biliyor gibi görünseler de, aslında çevrimiçi tehlikelere karşı çok savunmasızlar. Genç yaş grubuna yönelik riskleri önleme ve bu riskleri hedef alma ve iyi dijital vatandaşlar yetiştirme konusunda yardım sunuyoruz.
 

Çocuklarınızı güvende ve sorumluluklarının bilincinde tutma hakkında daha fazla bilgi edinin
 

Lynette Owens

Çevrimiçi güvenlik ve vatandaşlık savunucumuz Lynette Owens ile tanışın ve Çocuklar ve Aileler için İnternet Güvenliği (İng.) blogunu okuyunSosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun