Skip to content

Trend Micro Güvenlik Hizmeti — SaaS

Bulut kolaylığı ve esnekliği ile güvendiğiniz gelişmiş güvenlik


Düşük bakım. Yüksek kullanılabilirlik. Anında koruma.
SaaS hizmetini bulut güvenliği uzmanlarından alın.

Trend Micro'dan bulut barındırmalı güvenlik çözümleri

Bulut tabanlı güvenlikle, güvenlik donanımı ve yazılımını tedarik etme, yönetme ve ölçeklendirme maliyetlerini ve zahmetini ortadan kaldırırsınız. En yeni güvenlik teknolojilerini ve güncellemelerini hızlı, tutarlı bir şekilde uygulayarak, bu teknolojilere ve güncellemelere uyum sağlar ve riskleri azaltırsınız.

Trend Micro Güvenlik Hizmeti ile eksiksiz güvenlik ve tam esneklik elde edin

Küçük mağazanız veya küresel kuruluşunuz için Trend Micro’nun bulutta barındırılan güvenlik hizmetleri, tarafımızdan sağlanan koruma altında kaynaklarınız, zamanınız ve personeliniz için yoğunluğu azaltarak işinize odaklanabileceğiniz en iyi çözümdür.

 • Hosted Email Security, istenmeyen e-postaları, kötü amaçlı yazılımları, kimlik avı girişimlerini ve gelişmiş hedefe yönelik saldırıları ağınıza ulaşmadan önce durdurmak için sürekli güncel koruma sağlayan, bakım gerektirmeyen bir Yazılım Hizmetidir. Gizliliği korumaya yönelik e-posta şifrelemesi içerir.
   
 • Worry-Free™ Services, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları, sunucuları ve satış noktası makineleri ile tabletler gibi Windows, Mac OS ve iOS kullanılan diğer aygıtları koruyan, bulutta barındırılan bir güvenliktir. Kesintisiz bulut tabanlı güncellemeler işletme verilerinizi her zaman ve her yerde korur.
   
 • Deep Security as a Service, bulut iş yükleri için izinsiz giriş algılama ve önleme, güvenlik duvarı, kötü amaçlı yazılım koruması, web itibarı, kayıt inceleme ve bütünlük izleme gibi eksiksiz güvenlik özellikleri sunar. Kullanım ve yönetim işlemleri, merkezi bir yönetim konsolundan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir.
   
 • InterScan Web Security as a Service, web güvenliğini kurumsal ağın ötesine taşır. Özel ilkeler, ağ kapsamındaki veya ağ dışındaki tüm kullanıcılara ve tüm cihazlara kolayca uygulanır. Gerçek zamanlı web kullanımını izleme özelliği, sorunlar ortaya çıktığı anda çözüm bulma imkanı sunar.
   
 • Cloud App Security, gelişmiş tehditlere karşı koruma denetimleri ile bulut üzerinden daha güvenli bir şekilde iletişim kurmanıza ve işbirliği yapmanıza yardımcı olarak Microsoft™ Office 365'i geliştirir. Çözüm; korumalı alan kötü amaçlı yazılım analizi, belge yayıcıları saptama ve DLP özellikleri ile Office 365 yerleşik güvenliğini artırarak Office 365 e-posta, OneDrive for Business ve SharePoint online uygulamalarını koruma altına alır.
   

Trend Micro, Güvenlik Hizmeti için en akıllı seçimdir

Bulut güvenliği bizim uzmanlığımız. Tehditler konusunda küresel verileri ilişkilendiren ve ortalama olarak rakip tehdit istihbarat sistemlerinden 50 kata kadar daha hızlı güncellemeler sunan Trend Micro™ Smart Protection Network™ altyapısı ile bulut tabanlı tehdit istihbaratına öncülük ettik. SaaS (Güvenlik Hizmeti) tekliflerimiz, uç nokta, e-posta, veri merkezi ve daha birçok alanı koruma altına almak için bu istihbarattan yararlanır. Güvenlik ve bulut hizmetlerindeki uzmanlığımız sayesinde her zaman erişilebilir olan sertifikalı veri merkezlerimize donanım sağlama, yazılım bakımı ve verilerinizi koruma konularında güvenebilirsiniz.


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun