Skip to content

Enterprise Security Setleri

Özel kurumsal gereksinimlere göre uyarlanmış entegre güvenlik setleriyle koruma ve tasarruf

Trend Micro kurumsal güvenlik setleri güvenlik gereksinimlerinize göre uyarlanmış, tehditlere karşı koruma ve veri güvenliği sunar. Merkezi olarak yönetilen tek bir setle, giderleri düşürecek, görülebilirliği artıracak ve BT ortamınızın katmanları arasındaki güvenlik boşluğunu kapatacaksınız.

Setlerimize göz atın:

Gereksinimleriniz ne kadar dar ya da geniş kapsamlı olursa olsun, Trend Micro'da hayati önem taşıyan verilerinizi koruyacak ve kurumsal girişimlerinizden en kısa sürede getiri sağlamanıza yardımcı olacak bir set vardır. Kapsamlı güvenlikten uç noktalar ve posta sunucuları, web ve mesajlaşma ağ geçitleri ya da iletişim portallarını korumaya kadar, beş farklı set içerisinden seçim yapın.

Şirketinizi güven içerisinde geleceğe taşıyabilmeniz için şirketinizi ağ geçidinden uç noktaya kadar koruyan Enterprise Security Suite uyarlamalı koruma, daha yüksek performans ve merkezi yönetim sayesinde, ağınız genelinde güvenli bir temel sunar.

Entegre veri ve tehdit korumasının gücüne ek olarak daha yüksek performans ve birleştirilmiş yönetimin gider avantajlarını sunan Enterprise Security for Endpoints and Mail Servers masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar, dosya sunucuları ve posta sunucuları için çoklu tehdit korumasıyla, iş gücünüzü ve şirketinizi korur.

Enterprise Security for Endpoints daha fazla kullanım kolaylığı ve optimize edilmiş performans sağlamak için daha hızlı taramalar, sanal masaüstü bilgisayar altyapısı (VDI) desteği ve sanal yamalar kullanarak dosya sunucuları, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar için güçlü, esnek koruma sağlar.

Enterprise Security for Communication and Collaboration anlık bağlantılar için anlık koruma sağlar ve Microsoft e-posta, anlık mesajlaşma ve SharePoint sistemleri için proaktif koruma sağlar ve bu araçları, kurumsal hızı artıracak şekilde, güven içerisinde kullanabilmenize olanak tanır.

Enterprise Security for Gateways yazılım sanal cihazlarında kötü amaçlı yazılımların, kötü amaçlı bağlantıların ve istenmeyen içeriğin ağınıza girmesini ve şirketinizi etkilemesini önleyen web ve mesajlaşma güvenliği sayesinde, ağınızın çevresinde güvenli ve birleştirilmiş bir cephe oluşturur.

Seçim yapma konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? Ortamınıza uygun seti bulun        

Neyi korumanız gerekiyor? İstemci/Dosya Sunucuları Mobil Cihazlar Posta Sunucusu Web ve Mesajlaşma Ağ Geçitleri IM/İşbirliği Sunucuları VDI entegrasyonu Masaüstü Sanal Yamalar
Enterprise Security Suite              
Enterprise Security for Endpoints and Mail Servers              
Enterprise Security for Endpoints              
Enterprise Security for Communication and Collaboration              
Enterprise Security for Gateways              

Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun