Skip to content

Pinterest
More Options

Trend Micro Hybrid Cloud Security

Sanal ortamlara ve bulut ortamlarına geçiş yaparken doğru güvenliğe sahip olunmaması güvenlik açıklarına, yatırım getirisi kaybına, performans gecikmesine ve uyumlulukta zorluklara neden olabilir. Bulut ve sanallaştırılmış ortamlarınızdaki önemli verileri ve uygulamaları işlemsel ve ekonomik avantajlarını en üst düzeye getiren etkili koruma yöntemleri ile güvence altına alabilirsiniz.

Trend Micro Hybrid Cloud Security, uygulamaları ve verileri koruyup iş aksaklıklarını önlemekle birlikte yasal uyumluluğun karşılanmasına yardımcı olur. Fiziksel veya sanal ortamların, bulut örneklerinin veya web uygulamalarının güvenliği söz konusu olduğunda, Trend Micro fiziksel, sanal, bulut ve karmaşık uygulamalar için ihtiyacınız olan gelişmiş sunucu güvenliğini Trend Micro™ Deep Security™ platformu ile sağlar.
 

Çözüm özetini okuyun (PDF/İng.) Satış ekibine ulaşınKapsamlı Güvenlik Özellikleri Seti

Veri merkezinde veya bulutta çalışırken ya da web uygulamalarını kullanırken birden fazla ortamdaki çeşitli güvenlik özelliklerini tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Sektör araştırmacılarına göre, otomatik yönetim ile fiziksel, sanal ve bulut ortamlar için en eksiksiz güvenlik özelliklerini sunarak riskleri ve maliyeti önemli derecede azaltan Trend Micro bir numaralı sunucu güvenliği sağlayıcısıdır.

Fiziksel, sanal ve bulut ortamları için eksiksiz güvenlik özellikleri seti


Modern Veri Merkezi için

Modern Veri Merkezi

Veri merkezi operatörleri ve mimarları, işletim maliyetlerini denetim altına almakla birlikte NSX ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) gibi en yeni gelişmeleri içeren VMware sanal ortamlarına yönelik en iyi duruma getirilmiş güvenlik ile performansı artırır.

 

Daha Fazla Bilgi Edinin  

Çözüm Özetini Okuyun (PDF/İng.)

Bulut için

Bulut Güvenliği

Bulut mimarları, bulut için önemli verileri kullanırken paylaşılan güvenlik sorumluluğu gereksinimlerini karşılayabilir. Elastik güvenlik, Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ve vCloud Air ile tüm bulut becerisi avantajlarını sunar ve maliyet tasarrufu sağlar.

 

Daha Fazla Bilgi Edinin  

Çözüm Özetini Okuyun (PDF/İng.)


IDC

Sunucu Güvenliğinde 2016'nın Önemli Teknoloji Trendleri
Ücretsiz IDC raporunu hemen alın

 


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun