Skip to content

Giderleri Düşürme ve Entegrasyon

Güvenlik çözümünüzün maliyetini ve karmaşasını azaltın

Bütçeler her yerde daralmıştır. Ve BT güvenliği de bir istisna değildir. Ama sizden yine de üst düzeyde büyüme ve daha fazla karlılık sağlayacak, çeşitli yeni girişimleri desteklemeniz beklenmektedir. Bu girişimleri güven içerisinde desteklemenizi ve aynı zamanda, karmaşayı azaltıp giderleri kontrol altına almanızı sağlayacak bir güvenlik çözümü satıcısına ihtiyacınız vardır.

Güvenliğinizi tek bir satıcı ile entegre etmek, iyi bir başlangıç noktası olabilir. Sadece güncellemeler, yükseltmeler ve destek için tek bir kaynağa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ağınızdaki birden fazla noktayı korumak için tek bir satıcı kullanarak, aslında güvenliğinizi de arttırmış olursunuz. Ağınız genelinde tehdit istihbaratını ilişkilendirmek, savunmalarınızı güçlendirir ve görülebilirlik ve kontrolü entegre eder ve böylelikle yönetim ve hata giderme masrafları azalır.

Sanallaştırma ve bulut girişimlerinizi destekleyen bir güvenlik çözümü kullanmak da, giderleri ve karmaşayı azaltabilir. Sanal makineleriniz için sanallaştırma bilincine sahip bir güvenlik çözümü kullanmak performansı en üst düzeye çıkartır ve entegrasyon hızlarınızı yükseltebilir ve sonuçta sanallaştırma ve bulut yatırımlarınızdan daha hızlı getiri elde etmenizi sağlar. Ve sanallaştırma ve bulut teknolojisinin hızından ve maliyet tasarruflarından daha fazla yararlanmak için, güvenlik çözümünüzü sanal bir cihaz olarak ya da buluttan dağıtabilirsiniz.

Size aşağıdaki konularda yardımcı olabilecek bir güvenlik satıcısı arayın:

  • Ağınız genelinde güvenliği tek bir satıcı ile entegre edin
  • Yönetim ve kötü amaçlı yazılım sorunlarını çözme maliyetini düşürün
  • Kötü performans gösteren uç nokta ve sunucu güvenliği ile ilişkili verimlilik kaybını ortadan kaldırın
  • Sanal güvenlik cihazları sayesinde, yüksek donanım cihazları maliyetlerini ortadan kaldırın
  • Bulut tabanlı itibar hizmetlerini kullanarak geleneksel imza güncellemelerini yönetmek için harcadığınız zamanı kısaltın
  • SaaS güvenlik çözümleri sayesinde, CAPEX'i ortadan kaldırın ve OPEX'i azaltın


Kapsamlı güvenlikle gerçek tasarrufları açığa çıkarın

Bulut-İstemci mimarisine dayalı, birleştirilmiş güvenlik sayesinde, virüs bulaşma oranını %73 düşürün ve yönetim için %30 daha az zaman harcayın. Forrester Research tarafından kısa bir süre önce yapılan toplam ekonomik etki çalışmasında (PDF/Ing.), ortaya çıkarılan ölçülebilir gider tasarruflarını görün.

Birleştirilmiş güvenlik kullanarak elde edeceğiniz toplam sahip olma maliyeti tasarruflarınızı hesaplayın

Geleneksel güvenlik çözümünüzün maliyetini, yeni bulut-istemci modelinde tek bir satıcı ile birleştirmenin tahmini maliyeti ile karşılaştırın. Şirketiz açısından olası avantajları hesaplamanıza yardımcı olması için, bu yeni toplam sahip olma maliyeti hesap makinesini (Ing.) kullanın.

Daha düşük maliyetle, daha fazla koruma elde edin

Web, mesajlaşma ve uç nokta genelinde entegre bir içerik güvenliği çözümü, virüs bulaşma olaylarının sayısını azaltır ve maliyet tasarrufları sağlar. Osterman Research bu teknik raporda (PDF/Ing.), bu yaklaşımın gelecek için, artık sürdürülebilir bir mimari içerisinde, nasıl anında koruma sağladığını açıklıyor.


3 yılda edeceğiniz tasarrufların hesabını tutun

Analist şirketi Osterman Research ağ geçidi cihazlarından, yazılım ya da sanal güvenlik cihazlarına geçiş yaparak %48 ile %54 arasında tasarruf sağlanabileceğini onaylamaktadır. Yatırım getirisi hesap makinemizi kullanarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi görün (Ing.).

Adil olmayan bir avantajla başlayın

Endüstrinin en az yer kaplayan uç nokta güvenliğiyle performansınızı %60 arttırın ve binlerce Dolar tasarruf edin. Maliyet tasarrufu hesap makinemizle bir yılda ne kadar kazanabileceğinizi görün (Ing.)


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun