Skip to content

Veri Koruması

Kurumsal bilgilerinizin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini garanti altına alın. Trend Micro uç noktadan buluta kadar, size kişisel verilerinizi ve fikri mülkiyet haklarınızı şifreleyen, kontrol eden ve koruyan, çok geniş bir veri kaybını önleme ve şifreleme çözümleri yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, nerede olurlarsa olsunlar, verilerinizin kasıtlı ya da kazara zarar görmelerini önleyecek ve verilerinizi hasara, kaybedilmeye ve yetkisiz kişilerce erişime karşı koruyacaksınız.

Tümünü aç

Veri koruması

Gizli verilerinizin ve fikri mülkiyet haklarınızın keşfedilmesini, takip edilmesini ve şirket içi tehditlerden, veri çalan kötü amaçlı yazılımlardan ve bilgisayar korsanlarından korunmasını kolaylaştıran, veri kaybını önleme çözümleri sayesinde, veri gizliliğini ve uyumu garanti altına alın.

Data Loss Prevention her katmandaki bilgilerin keşfedilmesini, takip edilmesini ve korunmasını kolaylaştıran geniş DLP çözümleri ve modülleri yelpazesi sayesinde, kişisel verilerinizi ve fikri mülkiyet haklarınızı korur.

Şifreleme

Uç noktadan buluta kadar, kişisel verilerinizin ve fikri mülkiyet haklarınızın - nerede olurlarsa olsunlar - güvende kalmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmış, geniş bir şifreleme çözümleri yelpazesi sunar.

Email Encryption ağ geçidinde ve uç noktalarda kimlik tabanlı şifreleme özelliği sayesinde e-postalarınızın gizli kalmasını sağlar, uyum sürecini basitleştirir ve yönetim giderlerini düşürür.

Hosted Email Encryption e-posta şifrelemesine yönelik, bakım gerektirmeyen bir yaklaşım sunar ve Hosted Email Security çözümüne dahildir.

Endpoint Encryption ağ geçidinde ve uç noktalarda kimlik tabanlı şifreleme özelliği sayesinde uç noktalarınızın güvende kalmasını sağlar, uyum sürecini basitleştirir ve yönetim giderlerini düşürür.


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun