Skip to content

Yönetilen Hizmet Sağlayıcıları için Güvenlik Çözümleri

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Bir yönetilen hizmet sağlayıcı (MSP) iseniz ve müşterileriniz nezdindeki değerinizi artırmak ve işletmenizi büyütmek istiyorsanız, Trend Micro sizin için mükemmel bir güvenlik ortağıdır. Aşağıdaki özelliklere sahip MSP programımız iş modelinize uygundur:

  • Kullandıkça öde sisteminde aylık ödemeler
  • Merkezi yönetim ve kendi kendine tedarik için özel araçlar
  • Hem bulutta hem de tesis içi güvenlik çözümleri

Beğendiniz mi? Dahası var. Trend Micro çözümleri, lider RMM ve PSA araçlarıyla kolayca entegre olur ve "tek bir cam panelden" dağıtım, izleme, bilgilendirme, etiketleme ve raporlama sağlar.

 

 

MSP Ortağı Olma

  1. Kaydolmak için buradan başlayın
  2. Tercih ettiğiniz distribütörünüzden bir LMP hesabı talep edin
  3. LMP dahilinde MSP sözleşmesini gözden geçirin ve kabul edin.
  4. Trend Micro MSP platformlarını kullanmaya başlayın

Sorunuz var mı? Bize Başvurun.

MSP programımız işinizi büyütmeye yardımcı olacak

Trend Micro, size gereken MSP programına sahiptir. Çözümlerimizi masrafları azaltarak, üretkenliğinizi yükselterek ve yinelenen gelir akışınızı artırarak daha fazla kâr etmenize yardımcı olacak. 

Çözümlerimizi masrafları azaltarak, üretkenliğinizi yükselterek ve yinelenen gelir akışınızı artırarak daha fazla kâr etmenize yardımcı olacak.  

MSP iş modeline geçiş yapmakta veya yapmış olan bir satıcıysanız, Trend Micro MSP programının iş modelinize uygun olduğunu  ve büyümeyi kolaylaştırıp kârı arttırmaya yardımcı olacağını göreceksiniz.

Çözüm setimiz tesilerde korumanın yanı sıra MSP işletmeninizi büyütmeye yardımcı olacak bulut tabanlı ürünleri ve araçları içermektedir.  Trend Micro™ Worry-Free™ Business Security, Hosted Email Security ürünlerimiz ve Trend Micro Remote Manager ve Licensing Management Platform (PDF/Ing.) araçlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin. 

Trend Micro, MSP için mükemmel bir ortaktır:

  • İş modelinizi anlıyoruz
  • İşinizi daha etkin biçimde yürütmenizi sağlayan araçlar sağlıyoruz
  • Kârınızı artırmanızı ve şirket değerini yükseltmenizi mümkün kılıyoruz

 

 

 

 

 

Daha fazla satış yapmanıza nasıl yardım edebiliriz#1: Trend Micro Pazar Lideridir

Trend Micro, dünya çapındaki SMB içeriği pazarında, pazar payı lideridir* ve en yakın rakipleriyle arasındaki farkı açmaktadır.  25 yılı aşkın sürekli ürün inovasyonu, 1200 güvenlik uzmanı ve destek mühendisini de içeren 5.000 çalışanı ve 38 ülkedeki ofisleriyle; Trend Micro, müşterilerinizin sürekli değişen taleplerini karşılamak için, kanıtlanmış güvenlik çözümleri sunan bir küresel güvenlik yazılımı şirketidir.

*Geçtiğimiz beş yılda, kapsamlı içerik güvenliğimiz için Trend Micro'ya güvenen dünya çapındaki küçük işletme sayısı diğer tüm sağlayıcılardan daha yüksek olmuştur. (Canalys - 2015)

#2: Trend Micro kârınızı arttırmaya yardımcı olur

MSP'ler için temel sıkıntı noktalarının sabit ücretler ve dar marjlar olduğunu biliyoruz. Trend Micro bulut tabanlı güvenlik hizmetleriyle, yinelenen gelirleri, yıllık ödenekleri ve nakit akışını artırabilirsiniz. Ayrıca, Hosted Email Security gibi diğer Trend Micro çözümlerine yönelik bağlantılı satış veya ek satış fırsatlarıyla ortalama satış miktarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca, gereksiz ürün lisanlarına önceden yatırım yapmadan ve işletme modelinizle otomatik olarak uyum sağlayan esnek kullanıma dayalı fiyatlandırmayla birlikte, Trend Micro işinizin kârlılığını arttırabilir.

#3: Trend Micro verimliliğinizi arttırmaya yardımcı olur

Trend Micro, MSP'ler için diğer bir sorunun verimlilik olduğunu bilmektedir. Bulut tabanlı güvenlik çözümlerimizle, hesaplarını merkezi olarak yönetebilecek ve aylık kullanımı otomatikleştirebileceksiniz; RMM/PSA entegrasyonu ile kullanım verilerini ve faturalamayı kolaylaştırabileceksiniz ve zaman alıcı yenileme izleme ve yönetimi ortadan kaldırabileceksiniz. Faturalama ve tedarik lisansları için otomatik işlemler sayesinde, personeliniz serbest kalarak diğer iş aktivitelerine odaklanabilir.

#4: Trend Micro işinizi büyütmeye yardımcı olur

Trend Micro aylık kullandıkça ödeme seçeneği sunmaktadır. Bu seçenek işinizi kurmaya çalışırken ihtiyacınız olan esnekliği sağlar. Ayrıca MSP ortaklarına Licensing Management Platform ve Worry-Free™ Remote Manager gibi özel araçlar sağlayan tek tedarikçiyiz. Bizim başarımız sizin başarınıza bağlıdır.

#5: Trend Micro %100 kanal dostudur.

Trend Micro, 20 yıldan fazla süredir "%100 kanal dostu" olarak bilinen güvenilir bir ortaktır. MSP'lere ve uzun vadeli, karşılıklı avantaj sağlayabileceğimiz, istikrarlı ortaklıklar geliştirme konusunda kararlıyız. Doğrudan satış yapmıyoruz, dolayısıyla sizinle hiçbir zaman rekabet etmeyeceğiz. Kanal vizyonumuz, kârlı bir Trend Micro uygulamasını başlatmak, büyütmek ve korumak için ihtiyaç duydukları kişisel ilgi, araçlar ve kaynaklarla ortaklarımızı güçlendirmektir. Ortaklarımızla birlikte, Trend Micro satışlarını artırmaya, piyasaya yayılmayı geliştirmeye ve ortak müşterilerimiz için üstün müşteri hizmeti ve desteği sağlamaya devam edeceğiz.

#6: Trend Micro internet güvenliğine odaklanmıştır.

Trend Micro, değişik alanlara yönelen ya da dar bir uzmanlık alanına sahip diğer şirketlerin aksine, dünyanın en büyük güvenlik tedarikçilerinden biridir ve internet içerik güvenliği ve tehdit yönetimi alanlarına odaklanmayı sürdürmektedir.

#7: Trend Micro işinizi odaklanmanıza olanak sağlar

MSP çözümlerimiz işlemleri otomatikleştirerek, işinize yürütmeye ve müşterileriniz için değerinizi artırmaya odaklanmanızı sağlar. Trend Micro tarafından barındırılan güvenlik çözümüyle, masrafları azaltmanızı, üretkenliğinizi ve kârınızı artırmanızı ve sonuç olarak işinizi büyütmenizi sağlayan merkezi bir yönetim elde edersiniz.

Ortaklık konusunda kendi tercihleriniz olduğunu biliyoruz, dolayısıyla sizi Trend Micro'nun sizinkine benzeyen işletmelere nasıl yardım ettiğini görmeye davet ediyoruz

Bilet Yükünü Yarıya İndirir

Tesis İçi PC Servisleri

Brian Davis, Ürün Sahibi
Trend Micro'nun bilet yükünü nasıl yarıya indirdiğini öğrenin (2:05) (Ing.)
RMM/PSA Entegrasyonları

Trend Micro güvenlik çözümleri aşağıdaki popüler çözümler de dahil olmak üzere, tüm Uzaktan İzleme ve Yönetim (RMM) / Profesyonel Hizmet Otomasyonu (PSA) çözümleriyle entegre edilebilir ve kullanılabilir.

Eklenti

Çözüm Özetleri

Teknik Entegrasyon KılavuzlarıSosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun