Skip to content

ISS/Telco Çözümleri

Aboneleriniz, gezinme, e-posta gönderme, oyun oynama, alışveriş, bankacılık ve hatta vergi ödeme işlemleri için sürekli çevrimiçidir. Trend Micro, size abonelerinizin dijital yaşamını koruyan uç nokta çözümleri ve e-posta trafiğini temizleyen altyapı çözümleri sunar.

Kurumsal Avantajlar

  • Yeni aboneler kazanmak için artı değerli hizmetler önemli bir farktır.
  • Yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri koruma
  • Düşük TCO ile artan yeni ve yinelenen gelir
  • Geliştirilmiş ağ performansı ve güçlü veri koruma
  • Aylık raporlama ve "kullandıkça öde" iş modeliyle minimuma indirilmiş finansal risk

Veri sayfasını indirin (PDF/İng.)


Tümünü aç

Servis Sağlayıcılar için Consumer Endpoint Security

Windows ve Mac bilgisayarları kötü amaçlı yazılıma, istenmeyen e-postaya ve siber suç saldırılarına karşı koruyan ödüllü çözümler portföyü; lisans tedariki ve yönetimine ilişkin sıkıcı görevleri otomatikleştirerek bir abonelik modeli aracılığıyla müşterilerinize kolayca güvenlik sağlamanıza olanak tanır.

Trend Micro Security Software

Kötü amaçlı yazılımları ve Web tehditlerini müşterilerin bilgisayarlarına ulaşmadan önce, müşterileri yavaşlatmadan otomatik olarak durduran bulut teknolojisi kullanan güçlü, hızlı ve kullanımı kolay koruma.

Mac® için Trend Micro Antivirus

Mac bilgisayarlar için toplam çevrimiçi güvenlik sunar; uç noktaların en son tehditlere karşı korunması için otomatik güncellemeler içerir.

Servis Sağlayıcılar için Mobile Security

Donanım, yazılım ve verileri kötü amaçlı yazılımlar ve istenmeyen e-posta saldırılarından koruyan, kapsamlı akıllı telefon çözümü, cihazın çalınması, kaybedilmesi ya da tehlikeye düşmesi halinde, kişisel verilere ve gizli bilgilere yetkisiz kişilerin erişmesini önler.

Servis Sağlayıcılar için Virus Scan Engine

Tüketicilerden büyük şirketlere kadar, her müşteri için uçtan uca barındırılan bir e-posta hijyen çözümü merkezi olarak yönetilen ve fazlasıyla ölçeklendirilebilir mimaride - özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü ve kademeli yönetim düzeylerine sahip ve Trend Micro tarafından barındırılan (beyaz etiket) ya da ortak tarafından barındırılan bir çözüm (ortak barındırılan) olarak sunulan - e-posta filtreleme, istenmeyen e-postadan koruma, kötü amaçlı yazılımlardan koruma ve ilke uyumluluğu sağlar


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun