Skip to content

Servis Sağlayıcılar için Hosted Email Security

Servis Sağlayıcılar için Trend Micro Hosted Email Security

Trend Micro Hosted Email Security, müşterilerin ağlarına ulaşmadan önce, istenmeyen e-postalara ve e-posta tabanlı kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli koruma sağlayan ve herhangi bir bakım gerektirmeyen bir çözümdür. Gizli verileri daha iyi kontrol edebilmek ve düzenlemelerle uyumu sağlamak için sınırsız e-posta tarama kapasitesinin yanı sıra, isteğe bağlı içerik filtreleme ve kimlik tabanlı şifreleme özelliklerine de sahiptir.


Temel Özellikler

  • İstenmeyen e-postalara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı endüstri lideri koruma
  • Kolay uygulama ve yönetim
  • Ekonomik koruma
  • Sağlam içerik filtreleme
  • Onaylı veri gizliliği
  • E-posta bekletme
  • Barındırılan e-posta şifrelemesi
  • Endüstri lideri SLA

Sistem Gereksinimleri

Trend Micro Hosted Email Security, müşterinin tesislerinde ek donanım (posta ağ geçidi dışında) olmasını gerektirmez. Tüm tarama donanımı tesis dışında, Trend Micro'nun güvenli ağ işletim merkezlerinde bulunur. Web tabanlı Hosted Email Security yönetim hesabına erişmek için, Internet erişimi olan kişisel bir bilgisayar gereklidir.

Trend Micro Smart Protection Network™

Trend Micro Hosted Email Security çözümü, müşterileri Web tehditlerine karşı koruyacak şekilde tasarlanmış, gelecek nesil, bulut - istemci güvenlik altyapısı olan Trend Micro Smart Protection Network tarafından desteklenir.

Smart Protection Network benzersiz bulut içi e-posta bağıntılama, Web ve dosya itibarı teknolojilerine olduğu kadar, tehdit veritabanlarına erişmek için az yer kaplayan istemcileri kullanarak ister ağda, ister evde, ister hareket halinde olsunlar, kullanıcıları korumak için kullanılan tesis içi ve barındırılan çözümleri destekler. Kullanıcıları için gerçek zamanlı mahalli devriye koruma hizmeti oluşturarak, ağa daha fazla sayıda ürün, hizmet ve kullanıcı eriştikçe, müşteri koruması da otomatik olarak güncellenir ve güçlendirilir.


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun