Skip to content

Windows 8 Güvenliği

Microsoft ve Trend Micro
Birlikte daha da iyi

Trend Micro sizin, ailenizin ve şirketinizin koruma altında olmasını sağlar.

Windows 8'de neden Trend Micro güvenliğine ihtiyacınız var?  Tüm dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, kişisel bilgisayarlar ve tabletlerin veri hırsızlığına karşı savunmasız olduğu ve dijital yaşamınızdan bir şeylerin çalınmasının düşündüğünüzden daha kolay olduğu bir gerçektir. Haftada yüzlerce kez Internet'e eriştiğiniz için, kişisel ya da kurumsal bilgilerinizin izniniz olmadan paylaşılıp paylaşılmadığını bilmeniz çok zordur.

Windows 8'de Trend Micro güvenliği sizi, ailenizi ve şirketinizi gizli bilgilerin çalınması ve veri hırsızlığı ve diğer kötü amaçlı çevrimiçi tehditlere maruz kalınması risklerine karşı korur. 20 yılı aşkın, kalitesi kanıtlanmış güvenlik deneyimiyle, Trend Micro'nun Windows 8 kullanıcıları için mükemmel güvenlik seçeneği olduğundan emin olabilirsiniz.Hemen Windows 8 için Trend Micro koruması edinin

 

Windows 8 mobil deneyiminizin güvenliğini sağlayın
Hareket halinde çalışanlar; mobil güvenlik çözümümüzü kullanıyorsanız, tamamen güvenli bir şekilde Internet'te gezinin ve Windows 8 işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızı huzur içinde kullanın. Hareket halindeyken resimlerinizi karşıya yükleyin, haberleri indirin, durumunuzu tweet'leyin ya da giriş yapın ve tüm bunları dijital yaşamınızın güvende olduğunu bilerek yapın.

Windows 8 cihazları için Trend Micro Mobil Koruması >

Trend Micro sizin için her zaman buradadır
İnsanlar daha önce hiç olmadığı kadar bağlantı halindedir. Trend Micro akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, kişisel bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere, her tür cihazda gizliliğinizi ve resimler, e-postalar, telefon kayıtları, metin mesajları, kişiler, parolalar ve önemli kişisel dosyalar da dahil olmak üzere, verilerinizi korur.

Sizi ve en çok sevdiğiniz şeyleri güvende tutmak için, tüm dünyada 7 gün 24 saat kötü adamları ve yaptıkları kötü şeyleri izleyen 1000'den fazla güvenlik uzmanımız vardır.

Windows 8'de neden Trend Micro Güvenliğine ihtiyacım var?

Windows 8 çok temel düzeyde güvenliğe sahip olarak sunulmaktadır. Maalesef, yaşadığımız dünyada temel düzey yeterince iyi değildir ve gizliliğinizi ve kişisel ve kurumsal bilgilerinizin korunması açısından, ek güvenlik düzeyi büyük önem taşır. Tüm dünyada kötü adamları ve yaptıkları kötü şeyleri 7 gün 24 saat izleyen 1000'den fazla güvenlik uzmanımız sayesinde, sizi ve en çok önemsediğiniz şeyleri güvende tutuyoruz. Bir ebeveyn ya da profesyonel olarak, bu size hem keşfetme ve Internet'i kullanma özgürlüğünü dengeleme, hem de içeriği kontrol etme anlamında daha akıllı tercihler yapma olanağı sağlar.

 

Microsoft'un temel düzey güvenliği ile Trend Micro koruması arasında ne fark vardır?

Microsoft büyük bir şirkettir ve işletim sistemleri ve oyunlar da dahil olmak üzere, birçok şeyi başarıyla yapmaktadır. Temel güvenlik size temel ya da minimum düzeyde güvenlik sağlar ve bu sıkıntı verici olabilir. Trend Micro kendini yaklaşık 25 yıldır kişisel ve kurumsal bilgisayarları ve verileri korumaya adamış bir güvenlik şirketidir. Biz sürekli güvenliği düşünürüz; böylelikle siz düşünmek zorunda kalmazsınız. Biz buna "ayarla ve unut" güvenliği adını veriyoruz ve böylelikle virüsler ya da verilerinizi çalmaya çalışan insanlar konusunda endişelenmeden, İnternet'te gezinebilir ve şirketinizi yönetebilirsiniz. Trend Micro'nun sizi ve şirketinizi nasıl koruduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ev ya da kurumsal sayfalarımızı ziyaret edin.

 

Windows 8 için ne almalıyım?

Bir ev kullanıcısı iseniz ve kişisel dizüstü bilgisayarlarınızı ya da bilgisayarlarınızı korumanız gerekiyorsa, sizin için 1 numaralı ürünümüz evde maksimum koruma sağlayan Ev kullanıcıları için Trend Micro Security Software ürünüdür. Küçük ve orta ölçekli şirketler için, amaca yönelik tasarlanan çözümümüz Worry-Free Business Security çözümüdür. Windows Server 2012 Essentials için Microsoft'un tercih ettiği ortak Trend Micro'dur ve TEK entegre virüsten koruma ve Internet güvenliği çözümü Worry-Free Services olacaktır.

Kurumsal uç noktalarınızı korumanın yolunu arıyorsanız, size en uygun çözüm bağımsız ürün olarak ya da Kurumsal Güvenlik Setlerimizin dahilinde kullanılabilen OfficeScan çözümüdür.


Sosyal Ortam

Bizimle iletişim kurun